logo

       
TARGI DIZAJNU 

PRZYJAZNEGO DZIECIOM

   I KREATYWNEJ ZABAWY  

TARGI, KTÓRE ROZWIJAJĄ, INSPIRUJĄ I ODKRYWAJĄ NOWE PASJE...

Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy skierowane są głównie do współczesnych rodziców - zapracowanych i wymagających. Targi to odpowiedź na ich potrzeby oraz gwarancja wysokiej jakości produktów dla dzieci. To także bogaty wachlarz kreatywnych warsztatów i zabaw rozwijających aktywność twórczą maluchów w każdym wieku.  Tymi działaniami chcemy zwrócić szczególną uwagę na wpływ designu i otaczających nas przedmiotów na rozwój dzieci oraz stworzyć przestrzeń przyjazną dzieciom, w której będą mogły aktywnie i twórczo spędzić dzień.

 


KREATYWNA ZABAWA

Naszym Targom towarzyszy STREFA KREATYWNEJ ZABAWY, w której dzieci wspólnie z rodzicami mogą poznać nowe, kreatywne sposoby na spędzenie wolnego czasu. Pod okiem profesjonalistów bawią się rozwijając swoją wyobraźnię oraz zdolności artystyczne.   


PASJA TWORZENIA

STREFA TWÓRCZEGO ROZWOJU pozwala na rozwijanie i odkrywanie nowych pasji oraz zdolności. Proponowane warsztaty zachęcają do twórczego myślenia i zaangażowania w realizowanie własnego projektu od podstaw.  


AKTYWNOSC TWORCZA

Dzieci są wrażliwymi twórcami, są pomysłowe i ciekawe świata. Dlatego proponowane podczas Targów warsztaty pozwalają na rozwijanie różnorodnych umiejętności z różnych dziedzin. 


ZABAWA PELNA RADOSCI

Okazji do zabawy nie brakuje, a płynąca z niej radość utwierdza nas w przekonaniu, że Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy są bardzo potrzebne we Wrocławiu. 


DIZAJN PRZYJAZNY NIE TYLKO DZIECIOM

Targi to doskonała okazja do spotkania się z producentami dobrze zaprojektowanych i przyjaznych produktów dla dzieci w różnym wieku. To okazja do ciekawych i inspirujących rozmów, dzielenia się swoimi doświadceniami oraz do nawiązywania nowych kontaktów. To też świetna propozycja na kreatywne spędzenie czasu w miłej i twórczej atmosferze. 


 ZOBACZ RELACJĘ Z I EDYCJI!


 

 

 

 

Newsletter

Reklama

 

logobuenabok

Partnerzy

S&D         hala stulecia logo nowe              Iteco                    HUMANITARIUM             

 

design dla sztuk             logoPlayMaisBS 1                  skybowling                      logo kolor WCTD   


  

 centrum poznawcze                        tosinkowo.pngm                 

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Guguga                       Familie                      logo czasdzieci jpg xxl                    Logo totodesign      

 

             kultura                             ezebee                             klub-mamuski-logo