logo

       
TARGI DIZAJNU 

PRZYJAZNEGO DZIECIOM

   I KREATYWNEJ ZABAWY  

Aktualności

Tak emocjonującego głosowania na Projekt Miesiąca jeszcze nie mieliśmy!  Zwycięzcą w listopadzie w kategorii ciepły kocyk dla malucha zostaje marka WemaDesign.pl - Szyjemy z pomysłem ze swoim kocykiem! Gratulujemy!

Na jesienne chłody nasz kolejny zwycięzca Projektu Miesiąca ma swój sposób. Jaki? Cieplutkie buciki dziecięce wykonane na szydełku! To właśnie ten projekt wygrał naszą październikową zabawę. Zapraszamy na wywiad z twórcą marki "Ma i Bla". 

 

 

Witaj szkoło! Witaj przygodo!

A na każdą przygodę trzeba się solidnie przygotować i spakować ;) W co? Zwycięzca wrześniowej kategorii naszej zabawy "Projekt Miesiąca" proponuje mini plecaczek. Zobaczcie kto się kryje za tym projektem!  

 

 

 

Na zakończenie wakacji mamy dla Was kolejną rozmowę ze zwycięzcą sierpniowego PROJEKTU MIESIĄCA! Jest nim Pani Olga Lavrinenko, autorka gryzaka, który zebrał największą liczbę Waszych głosów. 

 

 

 

Mamy kolejnego zwycięzcę już 5 odsłony naszej zabawy PROJEKT MIESIĄCA PRZYJAZNY DZIECIOM 2016. Firma SNAIL MOM  zdobyła nie tylko Wasze głosy ale również Wasze serca. Zobaczcie co stało się inspiracją dla tych cudnych projektów. 

Zapraszamy do lektury!  

 

 

I ha ha to marka dwóch przyjaciółek, które łączy bardzo wiele, ale łączy ich miłość do piękna i wspólnych pomysłów. Zwyciężyły one w czerwcowej edycji Projektu Miesiąca do której zgłosiły swojego przepięknego drewnianego konika na biegunach.

 

  

 

Tym razem zapraszamy na bardzo ciekawy wywiad ze zwycięzcą majowej odsłony „Projektu Miesiąca”.  Wasze serca w tym miesiącu podbiła przepiękna pościel autorstwa Pani Małgorzaty Gibas-Grądman, właścicielki firmy Las i Niebo.

 

 

 

Kwietniowy wywiad ze zwycięzcą naszej  zabawy „Projekt Miesiąca”.  Kategorią tym razem była „Dziecięca kryjówka”. W zabawie wzięło udział 5 wspaniałych kryjówek, lecz to właśnie Tipi autorstwa Little NOMAD zyskało Waszą największą sympatię. 

 

 ZAPRASZAMY!

 

 

Zapraszamy na inspirujący wywiad ze zwycięzcą naszej nowej zabawy „Projekt Miesiąca”. Kategorią w marcu była „Maskotka - Zwierzak”a projekt, który cieszył się Waszą największą sympatią to uroczy "Królik", który został wykonany przez Panią Małgorzatę Rybską-Bielec, właścicielkę marki „Mysza Hand Made”.  

 

Drodzy Rodzice, zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej kreatywności i jej rozwijania u dzieci. Wyniki pozwolą nam na ulepszenie II edycji Targów Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy.. 

 

Z góry bardzo dziękujemy! :) 

 

Już w tą niedzielę, 31 maja, z okazji Dnia Dziecka zapraszamy rodziców z dziećmi na wielki Piknik Rodzinny na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego GEM zorganizowany przez wszystkich partnerów kompleksu. 

Zapraszamy do zapoznania się z programem i do zobaczenia już jutro! 

 

Zawsze zazdrościłam tym, którzy mają pamięć do dat. Tym, którzy dokładnie pamiętają szczegółową historyczną datę wydarzenia, nawet tę, o której większość już dawno zapomniała. Nie potrzebują kalendarza żeby zapisać imieniny dalekiej krewnej czy urodziny kuzyna. Dzieciom być może jest z tym łatwiej, jednak jestem pewna, że jest jedna data, o której żadne dziecko nie zapomni.

 

26 maja - dzień najważniejszej osoby w moim życiu. 


„Odkąd pamięć pamięta,

zawsze jest ze mną Ona

łagodna, uśmiechnięta,

nad łóżeczkiem schylona…”

(L.Marjańska)

 

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! 

Zapraszamy do głosowania na 43 niesamowite projekty ART FOOD wykonane przez uczniów z 18 polskich szkół i przedszkoli, które powstały w ramach zajęć Design Dla Szkół. Wszechświaty stworzone z pożywienia, inspirowane były miniaturowymi światami Williama Kassa, MINIMIAM'em Akiko Ida, Pierra Javelle, Foodscapes Carla Warnera i obrazami znanych malarzy. Organizatorem Konkursu jest nasz partner: portal Exspace.pl

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH
– ZABAWKA WSZECH CZASÓW! 

Zapewne większość z Was posiadała konika na biegunach. Ja ze swojego dzieciństwa pamiętam to drewniane cacko, które przechodziłoz dziecka na dziecko w rodzinie. Jego uniwersalność sprawiała, że cieszył on zarówno chłopców jak i dziewczynki. Zapraszamy na podróż w czasie! 

Marzysz o założeniu własnej firmy?
Czujesz, że etat nie jest dla Ciebie?
Chcesz rozwinąć swój biznes?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Kobiece biznesy mają swoją specyfikę. Są prowadzone z pasją i niesamowitą energią. Jednak droga od pomysłu do działającej firmy bywa daleka i wyboista…

KONKURS DLA MAM BIZNESWOMAN :)

Moje DZIECKO, JA i mój BIZNES

Napisz historię  o tym, jak Twoje dziecko zainspirowało Cię do założenia własnej firmy.
Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze i kreatywne Mamy do wspólnej zabawy!

Święta tuż tuż, dlatego już rozglądamy się za prezentami pod choinkę dla swoich pociech. Wśród tylu pięknych rzeczy trudno wybrać te, które nie tylko sprawią radość naszym dzieciom, ale też będą przyjazne i wartościowe. Na świąteczne prezenty polecamy dobrze zaprojektowane i przyjazne produkty dla dzieci od naszych wystawców, którym przyznaliśmy Znak "Dizajn Przyjazny Dzieciom". 

Targi, które rozwijają, inspirują i odkrywają nowe pasje...

Wszystkich, którzy odwiedzili nas na Targach zachęcamy do włączenia się do dyskusji na temat: Czy Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy są potrzebne we Wrocławiu? Będziemy wdzięczni za każdą Waszą opinię. 

Święta zbliżają się dużymi krokami, dlatego z tej okazji możemy uszczęśliwić Maluchy i podarować Im KREATYWNĄ PRZYGODĘ. Wystarczy, że dokonasz przelewu na konto Fundacji, wybierzesz jedno z wrocławskich przedszkoli, a my zorganizujemy kreatywne warsztaty z produktami PLAYMAIS w kręgielni SKY BOWLING. 

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=nAUHiGp7OXY{/youtube}


Było kolorowo, twórczo i wesoło, czyli DZIEŃ DZIECKA w październiku! Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili tego dnia i do zobaczenia na II edycji! :)

Pierwsze Znaki "Dizajn Przyjazny Dzieciom" zostały przyznane wystawcom podczas pierwszej edycji Targów 11 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym w kompleksie Hali Stulecia. Znaki są gwarancją dobrego designu. Zobacz firmy, którym przyznano Znak

Po sukcesie pierwszej edycji naszych Targów przygotowujemy się do drugiej - jeszcze bardziej twórczej i kreatywnej, dlatego już teraz potrzebujemy Twojej pomocy. Jeśli chcesz przyczynić się do kolejnego wspólnego sukcesu i sprawić radość dzieciom , możesz to zrobić wspierając nas.

WOLONTARIUSZ
Zostań wolontariuszem przyjaznym dzieciom i twórz razem z nami nowe wydarzenie, które stanie się tradycją dla mieszkańców Wrocławia i okazją do kreatywnego spędzenia czasu dla całych rodzin.

 

 

THE WORLD OF ERIC CARLE - ŚWIAT BAJEK ERICA CARLE'A

 

11.10.2014 o godzinie 15.00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty, podczas których będą czytane bajki Erica Carle'a  dzieciom w języku angielskim. 

Znamy wyniki konkursu "Mój Dom na dnie morza"! Po podliczeniu unikatowych głosów, najwięcej z nich zdobyło Przedszkole Niepubliczne "Dzielne dzieciaki - dziewczynki i chłopaki" tym samym zajmując I miejsce. Gratulujemy! 

 

 

Podczas Targów o integracji sensorycznej i metodach usprawniania opowie Pani Elżbieta Ptak

- psycholog dziecięcy, terapeuta integracji sensorycznej SI. Zapraszamy na godzinę 13.00.


I edycja targów jest pierwszym krokiem do zbudowania nowej marki we Wrocławiu, skierowanej głównie do współczesnych rodziców. Targi to odpowiedź na ich potrzeby oraz gwarancja dobrze zaprojektowanych produktów dla dzieci. To także możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów rozwijających zdolności artystyczne maluchów. 

 

 

Fundacja BUENA realizuje projekt „Dizajn Przyjazny Dzieciom” poprzez organizację targów Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy, które odbędą się już w październiku we Wrocławiu. Jej głównym celem jest wspomaganie rozwoju aktywności twórczej u dzieci i młodzieży oraz wspieranie inicjatyw kulturalnych i artystycznych. 

 

Grupa Dam!Design powstała z chęci tworzenia przedmiotów niepowtarzalnych i interesujących w formie, i funkcjonalności. Inicjatywa Dam!Design ma na celu udowodnić, że design może ułatwiać życie, pomagać w rozwoju najmłodszych oraz spełniać funkcje estetyczne.


 

Newsletter

Reklama

 

logobuenabok

Partnerzy

S&D         hala stulecia logo nowe              Iteco                    HUMANITARIUM             

 

design dla sztuk             logoPlayMaisBS 1                  skybowling                      logo kolor WCTD   


  

 centrum poznawcze                        tosinkowo.pngm                 

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Guguga                       Familie                      logo czasdzieci jpg xxl                    Logo totodesign      

 

             kultura                             ezebee                             klub-mamuski-logo