logo

       
TARGI DIZAJNU 

PRZYJAZNEGO DZIECIOM

   I KREATYWNEJ ZABAWY  

Las i Niebo

 

las i nieboMarka Las i niebo oferuje autorskie projekty elementów wyposażenia wnętrz oraz odzieży dziecięcej z rysunkiem w roli głównej. Łączy w sobie edukacyjny charakter produktów i promowanie ekologii poprzez wybór podejmowanych tematów poszczególnych kolekcji, certyfikowanych tkanin oraz technologii druku przyjaznej środowisku.

 

Do tej pory powstały kolekcje: "Dawno, dawno temu" - to współczesne spojrzenie w przeszłość. Alternatywa dla stereotypu "różowej księżniczki" dominującej w tematyce produktów przeznaczonych dla dzieci. Linearne rysunki postaci księżniczek oraz wojowników zainspirowane sztuką dawnych epok pokazują jak wyglądał dawniej kostium.  

 

Seria "Liście" to wiecznie zielony zielnik uczący dzieci nazw podstawowych gatunków drzew występujących wokół nas. Seria "Kto tu mieszka" poświęcona jest mieszkańcom jednego drzewa, a jest ich bardzo wielu. Dziecko może dopowiadać historie każdego z mieszkańców, godzinami studiować detale rysunku. "Follow the music" to kolekcja pokazująca jak jeszcze niedawno wyglądały sprzęty grające. Dla miłośników muzyki. Las i niebo prezentuje także najnowszą serię "Ptaki Polski", która już jako projekt cieszyła się dużym zainteresowaniem. 

 

Autorką wszystkich projektów i rysunków Las i niebo jest Małgorzata Gibas-Grądman, absolwentka dwóch wydziałów krakowskiej ASP, Architektury Wnętrz i Scenografii na Wydziale Malarstwa.

 


 

 

www.lasiniebo.pl

 

ZNAK2

 

 

Newsletter

Reklama

 

logobuenabok

Partnerzy

S&D         hala stulecia logo nowe              Iteco                    HUMANITARIUM             

 

design dla sztuk             logoPlayMaisBS 1                  skybowling                      logo kolor WCTD   


  

 centrum poznawcze                        tosinkowo.pngm                 

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Guguga                       Familie                      logo czasdzieci jpg xxl                    Logo totodesign      

 

             kultura                             ezebee                             klub-mamuski-logo